Кишко-Єрлі Оксана Борисівна

КИШКО-ЄРЛІ ОКСАНА БОРИСІВНА (нар. 23.11.1977 року, м. Київ) – кандидат юридичних наук, науковий співробітник.

У 1999 році закінчила з відзнакою юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та здобула кваліфікацію магістра права.

Після закінчення навчання працювала на посадах головного спеціаліста юридичного управління Національного агентства України з управління державними корпоративними правами, юрисконсульта АК «Київенерго» та директора департаменту корпоративного права та власності юридичної фірми «ЮрЕнергоКонсалтинг».

З 2006 по 2010 роки навчалася на денній формі аспірантури Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. В жовтні 2010 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Правове регулювання використання відновлюваних джерел енергії».

Після успішного завершення навчання у аспірантурі Кишко-Єрлі О.Б. продовжила свою наукову діяльність в Інституті, працюючи на посаді молодшого наукового співробітника відділу проблем аграрного, земельного та екологічного права, а після його реорганізації – на посаді наукового співробітника відділу проблем космічного та екологічного права.

Кишко-Єрлі О.Б. бере активну участь у законопроектній та експертній діяльності. У різні часи працювала над проектами таких законів, як «Про концесії», «Про ринок природного газу», «Про енергоефективність», «Про впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки» тощо.

Приймала участь як експерт з правових питань у багатьох міжнародних проектах TACIS (наприклад, “Institutional Support to NNG Energoatom”, “Reform of the Operation System of Gas Transit in Ukraine”, “Support to Ukraine’s Development of its Strategy for the Security of Oil Supply”) та USAID (наприклад, “Consulting Support to the Goverment of Ukraine on Production Sharing Agreements” “Ukraine Shale Gas”).

За період наукової діяльності Кишко-Єрлі О.Б. опубліковано понад 30 наукових робіт, була учасником багатьох міжнародних та національних науково-практичних юридичних конференцій.

Основні напрями наукових досліджень: екологічне та природоресурсне право України, енергетичне право України та Європейського Союзу, правове забезпечення концесійної діяльності та реалізації інфраструктурних проектів у рамках здійснення державно-приватного партнерства, правове регулювання житлово-комунального господарства.
G Analytics
сайт создан компанией