Нагребельний Андрій Володимирович

НАГРЕБЕЛЬНИЙ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ - (нар. 13.11.1985 року, м. Київ), молодший науковий співробітник.

Вищу юридичну освіту за спеціальністю "правознавство" здобув на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2002 - 2007). У листопаді 2007 р. вступив до аспірантури Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України з відривом від виробництва за спеціальністю 12.00.06 – земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право. Тема дисертаційного дослідження: "Правовий режим земель водоохоронних зон за законодавством України", завершення підготовки якої здійснюється під керівництвом доктора юридичних наук, професора, чл.-кор. НАПрН України Кулинича П.Ф.

З листопада 2010 р. працює на посаді молодшого наукового співробітника відділу проблем аграрного, земельного, екологічного та космічного права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. Займається питаннями земельного права, державного контролю в сфері землекористування.
Має понад 10 наукових публікацій, бере участь у виконанні планових досліджень відділу, Інституту, зокрема щодо актуальних проблем земельних правовідносин, правової охорони земель, розвитку державно-приватного партнерства в аграрній і земельній сферах тощо, а також в наукових, науково-практичних конференціях круглих столах тощо.

Адвокат (з 2015 року). Співробітничає з численними юридичними фірмами, є юридичним радником проекту «Prozorro.продажі», захоплюється подорожами, треккінгом та грою на гітарі.

G Analytics
сайт создан компанией