Вибори директора
Інституту держави і права імені
В.М. Корецького Національної
академії наук України

Умови прийому до аспірантури Інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України у
2022 році

Умови прийому до докторантури Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України у 2021 році

Акуленко В І.
Науково-публіцистичні етюди до портрета професора Володимира Денисова венциклопедичному інтер’єрі до 70-річчя Інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України
(1949–2019)

Євроатлантичний вектор України: національна доповідь./ ред.кол. С.І. Пирожков,І.О.Кресіна, А.І. Кудряченко, Ю.С. Шемшученко та ін.Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України. Київ: Національна академія наук України,2019. 328 с.

Правова позиція щодо статусу Автономної Республіки Крим

Рецензія на Енциклопедію міжнародного права (Том 1)


Бібліометричний профіль інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України у
Google Scholar


Анонси заходів

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічній ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми правового розвитку в умовах війни та післявоєнної відбудови держави», яка відбудеться 23 червня 2022 р. об 11-00 годині в Інституті держави і права імені В. М. Корецького НАН України. За результатами проведення конференції буде видано черговий випуск науково-практичного юридичного журналу  "Альманах права", який є фаховим виданням України (категорія "Б").

Детальна інформація про конференцію та вимоги до оформлення наукових статей містяться у прикріпленому файлі.


Запрошення на конференцію «Актуальні проблеми правового розвитку в умовах війни та післявоєнної відбудови держави».

З повагою, Оргкомітет Конференції.


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у V-му Київському полілозі «Як забезпечити правопорядок в Україні ? Проблеми ефективності кримінальної юстиції», який відбудеться 23 грудня 2021 року на базі електронної платформи ZOOM. Захід спільно проводиться   Інститутом держави і права імені В.М.Корецького НАН України,  Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Вищим антикорупційним судом. Під час заходу представники судової системи, правоохоронних органів, громадянського суспільства, юристи, науковці будуть обговорювати  основні аспекти забезпечення правопорядку в Україні в період правової реформи, зокрема в контексті протидії корупції, а також проблемні питання ефективності кримінальної юстиції в частині застосування чинного законодавства та забезпечення єдності судової практики. Захід транслюватиметься онлайн на YouTube каналі Координатора проектів, також учасники зможуть приєднатися до події в ZOOM за наступними даними: https://osce-org.zoom.us/j/99286184138, Meeting ID: 992 8618 4138, Passcode: 49126601.

Детальна інформація та програма заходу доступна за посиланням:
https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/508421?fbclid=IwAR1UfjsCH3G1Alcb7kQpTw70pHxVTt_E5nZZD6Q1uWDQ6GRkcWdsg2ZngzI


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Адміністративне і фінансове право України в умовах сучасних реалій і викликів:теорія, практика, перспективи розвитку». Конференція  відбудеться 11 листопада в Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України за адресою – м. Київ, вул. Трьохсвятительська 4. За результатами проведення конференції планується видання збірника матеріалів тез доповідей. Детальна інформація щодо участі знаходиться у листі-запрошенні. У випадку запровадження в Україні карантинних заходів, конференція відбудеться на базі електронної платформи ZOOM.

З повагою, Оргкомітет Конференції.


Всеукраїнська науково-практична конференція Адміністративне і фінансове право України в умовах сучасних реалій і викликів.


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному науковому полілозі «Парламентаризм в Україні у світлі розвитку Української державності», який присвячено до 30-річчя незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року.  Захід відбудеться 25 листопада в Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України за адресою – м. Київ, вул. Трьохсвятительська 4..За результатами проведення полілогу планується видання збірника матеріалів тез доповідей. Детальна інформація щодо участі знаходиться у листі-запрошенні.

З повагою, Оргкомітет Конференції.


Парламентаризм України у світлі розвитку Української державності проблеми теорії і практики.


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Зобов‘язальні  відносини в аспекті рекодифікації Цивільного кодексу України: перспективи правового регулювання». Конференція відбудеться 22 листопада 2021 року в онлайн форматі на платформі ZOOM. За результатами роботи конференції планується видання збірника матеріалів тез доповідей.

З повагою, Оргкомітет Конференції.


Зобов‘язальні  відносини в аспекті рекодифікації Цивільного кодексу України перспективи правового регулювання.


G Analytics
сайт создан компанией