Анонси заходів

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у  ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Конституція України – основа розвитку держави і суспільства (до 25- річчя Конституції України)», яка  відбудеться  24  червня 2021 року в Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України (м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4). Детальна інформація щодо плану роботи конференції  та умов участі знаходиться у програмі. Інформація про режим проведення конференції буде повідомлена учасникам додатково.

З повагою, Оргкомітет конференції.Шановні колеги!

Оголошується набір статей у науково-практичний юридичний журнал «Альманах права». Тематичний напрям чергового випуску журналу – «Тлумачення права: від теорії до практики». Строк подання наукових статей – до 01 травня 2021 року. За умови сприятливої  епідеміологічної ситуації 25 травня 2021 року в Інституті держави і права імені В. М. Корецького НАН України у звичному режимі відбудеться щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Тлумачення права: від теорії до практики». Детальна інформація про набір статей та конференцію міститься у прикріпленому файлі.Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у  Міжнародній науково-практичній конференції «Правові засади державотворення і правотворення: історія, сучасність і перспективи. (До 30 річчя незалежності України)», яка  відбудеться 19 серпня 2021 року в Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України (м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4). Детальна інформація щодо плану роботи конференції  та умов участі знаходиться у програмі. Інформація про режим проведення конференції буде повідомлена додатково.

З повагою, Оргкомітет Конференції.Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні Круглого столу «Дитина в історії права: до 30-річчя ратифікації Україною Конвенції OОН про права дитини». Засідання відбудеться 19 січня 2021 року в режимі онлайн, початок реєстрації учасників о 15:45 .Детальна інформація щодо плану роботи круглого столу  та умов участі знаходиться у листі-запрошенні.

З повагою, Оргкомітет Конференції.Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Організація юридичної науки та освіти в Україні й світі: історичний досвід, сучасний стан та майбутні перспективи», присвяченої до 85-ліття від дня народження та 55-ліття від початку наукової діяльності академіка НАН України Юрія Сергійовича Шемшученка. Конференція відбудеться 22 грудня 2020 року в режимі онлайн. Детальна інформація щодо плану роботи конференції та умов участі знаходиться у листі-запрошенні.

З повагою, Оргкомітет Конференції.


G Analytics
сайт создан компанией