Умови прийому до аспірантури Інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України у
2021 році

Умови прийому до докторантури Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України у 2021 році

Акуленко В І.
Науково-публіцистичні етюди до портрета професора Володимира Денисова венциклопедичному інтер’єрі до 70-річчя Інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України
(1949–2019)

Євроатлантичний вектор України: національна доповідь./ ред.кол. С.І. Пирожков,І.О.Кресіна, А.І. Кудряченко, Ю.С. Шемшученко та ін.Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України. Київ: Національна академія наук України,2019. 328 с.

Правова позиція щодо статусу Автономної Республіки Крим

Рецензія на Енциклопедію міжнародного права (Том 1)


Бібліометричний профіль інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України у
Google Scholar


Анонси заходів

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у  Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми історії, філософії і права у дослідженнях молодих вчених». Конференція буде проведена   22  червня 2021 року в онлайн-форматі у зв’язку з обмеженнями на проведення публічних заходів. Прохання до учасників подавати теми доповідей до 15 червня 2021 р. включно для внесення до програми конференції, яка буде розміщена на сайті ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України». За результатами роботи міжнародної конференції планується видання збірника матеріалів конференції молодих учених. Тези учасників необхідно надсилати до 15 липня 2021 р. Організаційний внесок не сплачується. Публікація тез також здійснюється на безоплатній основі. Уся детальна інформація у листі-запрошенні.


Запрошення на Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми історії, філософії і права у дослідженнях молодих вчених» 22.06.2021 року.


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у  ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Конституція України – основа розвитку держави і суспільства (до 25- річчя Конституції України)», яка  відбудеться  24  червня 2021 року в Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України (м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4). Детальна інформація щодо плану роботи конференції  та умов участі знаходиться у програмі. Інформація про режим проведення конференції буде повідомлена учасникам додатково.

З повагою, Оргкомітет конференції.Шановні колеги!

Оголошується набір статей у науково-практичний юридичний журнал «Альманах права». Тематичний напрям чергового випуску журналу – «Тлумачення права: від теорії до практики». Строк подання наукових статей – до 01 травня 2021 року. За умови сприятливої  епідеміологічної ситуації 29 червня 2021 року в Інституті держави і права імені В. М. Корецького НАН України у змішаному форматі відбудеться щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Тлумачення права: від теорії до практики». Детальна інформація про набір статей та конференцію міститься у прикріпленому файлі.Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у  Міжнародній науково-практичній конференції «Правові засади державотворення і правотворення: історія, сучасність і перспективи. (До 30 річчя незалежності України)», яка  відбудеться 19 серпня 2021 року в Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України (м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4). Детальна інформація щодо плану роботи конференції  та умов участі знаходиться у програмі. Інформація про режим проведення конференції буде повідомлена додатково.

З повагою, Оргкомітет Конференції.Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні Круглого столу «Дитина в історії права: до 30-річчя ратифікації Україною Конвенції OОН про права дитини». Засідання відбудеться 19 січня 2021 року в режимі онлайн, початок реєстрації учасників о 15:45 .Детальна інформація щодо плану роботи круглого столу  та умов участі знаходиться у листі-запрошенні.

З повагою, Оргкомітет Конференції.Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Організація юридичної науки та освіти в Україні й світі: історичний досвід, сучасний стан та майбутні перспективи», присвяченої до 85-ліття від дня народження та 55-ліття від початку наукової діяльності академіка НАН України Юрія Сергійовича Шемшученка. Конференція відбудеться 22 грудня 2020 року в режимі онлайн. Детальна інформація щодо плану роботи конференції та умов участі знаходиться у листі-запрошенні.

З повагою, Оргкомітет Конференції.


G Analytics
сайт создан компанией