Вибори директора
Інституту держави і права імені
В.М. Корецького Національної
академії наук України

Про розмір оплати за надання платних послуг Інститутом держави і права імені В.М. Корецького НАН України
(Наказ № 24 від 29.03.2023 р.)Правила прийому на навчання
до аспірантури та докторантури Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України
в 2023 році

Акуленко В І.
Науково-публіцистичні етюди до портрета професора Володимира Денисова венциклопедичному інтер’єрі до 70-річчя Інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України
(1949–2019)

Євроатлантичний вектор України: національна доповідь./ ред.кол. С.І. Пирожков,І.О.Кресіна, А.І. Кудряченко, Ю.С. Шемшученко та ін.Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України. Київ: Національна академія наук України,2019. 328 с.

Правова позиція щодо статусу Автономної Республіки Крим

Рецензія на Енциклопедію міжнародного права (Том 1)


Бібліометричний профіль інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України у
Google Scholar


Анонси заходів

Шановні колеги!

Інститут держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України та ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Захист соціально вразливих груп: міжнародний та національний виміри», що відбудеться 19 жовтня 2023 року об 11:00 в онлайн на платформі ZOOM.

Робоча мови: українська, англійська.

Участь у конференції безоплатна.

Передбачено роботу секцій:

 • Актуальні проблеми теорії та філософії права;
 • Конституційне право, муніципальне право;
 • Міжнародне публічне та приватне право, дипломатичне право;
 • Право Європейського Союзу;
 • Цивільне право та процес, сімейне право;
 • Трудове право, право соціального забезпечення;
 • Адміністративне право та процес;
 • Кримінальне право, кримінальний процес, кримінально-виконавче право, кримінологія, криміналістика.

Для участі у конференції варто до 30 вересня 2023 року:

 1. заповнити електронну заявку: https://forms.gle/o42iFRrvEe1KiGb6A
 2. статтю, оформлену, згідно з вимогами (https://drive.google.com/file/d/17TnQ2YsB4YZA_YdPP-GDcL7kxGph3X1V/view), надіслати на електронну скриньку: DII.Ukraine@gmail.com


Всеукраїнська науково-практична конференція
"Захист соціально вразливих груп - міжнародний та національний виміри" (19 жовтня 2023 р.)


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ХІV Міжнародній юридичній науково-практичній конференції Ради молодих вчених Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України «Захищаючи державу - захищаємо право» присвяченої до Дня захисників і захисниць України, світлій пам’яті та до 50-річчя від дня народження захисника України, наукового співробітника Інституту держави і права імені  В. М. Корецького НАН України Олександра Анатолійовича Поліводського. Конференція відбудеться 11 жовтня  2023 року в онлайн форматі на платформі ZOOM. За результатами роботи конференції планується видання збірника матеріалів тез доповідей. Детальна інформація щодо участі знаходиться у листі-запрошенні.

З повагою, Оргкомітет Конференції.

XIV Міжнародна юридична науково-практична конференція Ради молодих вчених Інституту
держави і права імені В.М. Корецького НАН України
11 жовтня 2023 р.


Шановні друзі!

Запрошуємо для участі  у круглому столі «Проблеми ефективності міжнародно-правового регулювання прав військовополонених», що відбудеться 23 червня колег науковців, працівників правоохоронних органів, практикуючих юристів, представників громадськості зацікавлених в обговоренні. Деталі в інформаційному листі нижче.

Проблеми ефективності міжнародно-правового регулювання прав військовополонених


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Шостій міжнародній науково-практичній конференції «Адміністративна юстиція в Україні: проблеми теорії та практики. Соціальні права. Виклики воєнного часу» (6 липня 2023 року). Детальна інформація щодо участі знаходиться у листі-запрошенні.

З повагою, Оргкомітет Конференції.

Шоста міжнародна науково-практична конференція «Адміністративна юстиція в Україні проблеми теорії та практики. Соціальні права. Виклики воєнного часу».


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Децентралізація публічної влади в Україні: здобутки, проблеми та перспективи». Конференція відбудеться  12 травня 2023 року в онлайн форматі на платформі ZOOM. Детальна інформація щодо участі знаходиться у листі-запрошенні.

З повагою, Оргкомітет Конференції.

Децентралізація публічної влади в Україні - здобутки, проблеми та перспективи.


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічній XІV Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформація законодавства  України в сучасних умовах»,  яка відбудеться 23 травня 2023 р. об 11-00 годині на базі Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України. За результатами проведення конференції буде видано черговий випуск науково-практичного юридичного журналу "Альманах права", який є фаховим виданням України (категорія "Б"). Детальна інформація про конференцію та вимоги до оформлення наукових статей містяться у прикріпленому файлі.

З повагою, Оргкомітет Конференції.

Запрошення на XІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Трансформація законодавства
України в сучасних умовах».


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Адміністративне і фінансове право України: теорія і практика в умовах сьогодення». Конференція відбудеться  25 листопада 2022 року в онлайн форматі на платформі ZOOM. Детальна інформація щодо участі знаходиться у листі-запрошенні.

З повагою, Оргкомітет Конференції.

Адміністративне і фінансове право України
(теорія і практика в умовах сьогодення).


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі «Рекодифікація Цивільного кодексу України: перспективи регулювання цивільних правовідносин», присвяченому пам’яті української вченої, академіка  Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Я.М. Шевченко з нагоди 90-річчя  від  дня народження. Захід буде проводитися відділом проблем цивільного, трудового та підприємницького права Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України та  відбудеться 3 листопада 2022 р. о 14.00 у очному форматі за адресою – м. Київ, вул. Трьохсвятительська 4 та на базі електронної платформи «ZOOM». Детальна інформація у листі-запрошенні.


Рекодифікація Цивільного законодавства України перспективи регулювання цивільних правовідносин.


Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у круглому столі, присвяченому обговоренню проєкту Стратегії політико-правового розвитку України до 2030 року, який відбудеться 25 жовтня 2022 року о 10.00 в онлайн форматі на платформі ZOOM.

Організатором круглого столу є відділ правових проблем політології, який підготував проєкт Стратегії. 

На обговорення виносяться такі питання:

 1. Ідеологія національного прагматизму
 2. Стратегія європейської інтеграції Української держави
 3. Стратегія підвищення ефективності діяльності Верховної Ради України 
 4. Стратегія правової реформи 
 5. Стратегія модернізації адміністративно-територіального устрою та реформування місцевого самоврядування
 6. Стратегія розвитку освіти 
 7. Стратегія розвитку науки
 8. Стратегія політико-правового забезпечення етнополітики

Ознайомитися зі Стратегією у pdf форматі  можна за посиланням https://bit.ly/3Ce5K2q

Для участі та отримання посилання на Zoom-конференцію слід надіслати заявку на vppp.idp@gmail.com


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції Ради молодих вчених Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України «Захист прав, свобод і інтересів людини, громадянина та держави в умовах збройної агресії проти України» присвяченої до Дня захисників та захисниць України. Конференція відбудеться 11 жовтня  2022 року в онлайн форматі на платформі ZOOM. За результатами роботи конференції планується видання електронного збірника матеріалів тез доповідей. Детальна інформація щодо участі знаходиться у листі-запрошенні.

З повагою, Оргкомітет Конференції.


Захист прав, свобод і інтересів людини, громадянина та держави в умовах збройної агресії проти України.


ЗАПРОШЕННЯ

до участі у роботі круглого столу на тему
«Воєнні злочини: проблеми кримінально-правової кваліфікації, розслідування та правосуддя»

10 червня 2022 року, місто Київ

Центр досліджень воєнних злочинів при Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України запрошує представників державних органів, сил безпеки та оборони, правоохоронних і судових інституцій, наукових установ і навчальних закладів, громадських організацій нашої країни до участі у круглому столі на тему «Воєнні злочини: проблеми кримінально-правової кваліфікації, розслідування та правосуддя», що відбудеться 10 червня 2022 року о 10 годині за адресою: вул. Трьохсвятительська, 4, м. Київ, Інститут держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, 2-й поверх, зала засідань вченої ради.

Секційну роботу круглого столу планується розподілити на дві групи проблем:

 1. Співвідношення національної та міжнародної кримінальної юстиції в сфері воєнних злочинів (юрисдикція національного суду; виключна та конкуруюча юрисдикція міжнародного суду). Модель для сучасної України.
 2. Проблеми кримінально-правової кваліфікації та особливості розслідування міжнародних воєнних злочинів (правова природа та зміст кримінально-правових заборон; проблеми кримінально-правової кваліфікації; особливості процесуальної форми та доказування; особливості методик та підходів у розслідуванні міжнародних воєнних злочинів).

Регламент роботи: доповідь до 15 хв., виступ-повідомлення до 7 хв.

Робоча мова: українська.

Заявки на участь у роботі круглого столу просимо подати до 6 червня (включно) поточного року через Центр досліджень воєнних злочинів за контактами:

директор Центру, старший науковий співробітник Сірий Микола Іванович, тел. +38 044 278 32 68; моб. +38 050 330 29 19, електронна адреса: mykolasiryi18@gmail.com;

вчений секретар Центру, старший науковий співробітник Нерсесян Армен Сабірович, тел. +38 063 181 43 21, електронна адреса:  sabiry4@gmail.com.

ЗАЯВКА УЧАСНИКА

Прошу включити до програми та до збірника матеріалів круглого столу тези
(назва)

_______________________________________________________________

П.І.Б. (повністю в родовому відмінку),
науковий ступінь, вчене звання (у разі наявності),
місце роботи, діяльності (повна назва відомства, установи, закладу, організації),
посада,
контактні дані: телефон і електронна адреса,
підпис учасника конференції.

Вимоги до тез доповідей і повідомлень: 

 • Обсяг – до 5-6 сторінок формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007;
 • шрифт – Times New Roman, розмір – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; абз. відступ – 1,25 см; поля – 2 см;
 • сторінки не нумерувати.

Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді чи повідомлення:

 1. номер і назва секції;
 2. прізвище та ініціали автора; науковий ступінь, вчене звання (у разі наявності), посада, місце роботи (повна назва відомства, установи, закладу, організації); назва тез (прописними літерами, шрифт – напівжирний); текст доповіді чи повідомлення;
 3. назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Іваненко С. М._тези);
 4. використана література оформлюється в кінці тексту; у тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [1, с. 45].

ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічній ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми правового розвитку в умовах війни та післявоєнної відбудови держави», яка відбудеться 23 червня 2022 р. об 11-00 годині в Інституті держави і права імені В. М. Корецького НАН України. За результатами проведення конференції буде видано черговий випуск науково-практичного юридичного журналу  "Альманах права", який є фаховим виданням України (категорія "Б").

Детальна інформація про конференцію та вимоги до оформлення наукових статей містяться у прикріпленому файлі.


Запрошення на конференцію «Актуальні проблеми правового розвитку в умовах війни та післявоєнної відбудови держави».

З повагою, Оргкомітет Конференції.


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у V-му Київському полілозі «Як забезпечити правопорядок в Україні ? Проблеми ефективності кримінальної юстиції», який відбудеться 23 грудня 2021 року на базі електронної платформи ZOOM. Захід спільно проводиться   Інститутом держави і права імені В.М.Корецького НАН України,  Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Вищим антикорупційним судом. Під час заходу представники судової системи, правоохоронних органів, громадянського суспільства, юристи, науковці будуть обговорювати  основні аспекти забезпечення правопорядку в Україні в період правової реформи, зокрема в контексті протидії корупції, а також проблемні питання ефективності кримінальної юстиції в частині застосування чинного законодавства та забезпечення єдності судової практики. Захід транслюватиметься онлайн на YouTube каналі Координатора проектів, також учасники зможуть приєднатися до події в ZOOM за наступними даними: https://osce-org.zoom.us/j/99286184138, Meeting ID: 992 8618 4138, Passcode: 49126601.

Детальна інформація та програма заходу доступна за посиланням:
https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/508421?fbclid=IwAR1UfjsCH3G1Alcb7kQpTw70pHxVTt_E5nZZD6Q1uWDQ6GRkcWdsg2ZngzI


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Адміністративне і фінансове право України в умовах сучасних реалій і викликів:теорія, практика, перспективи розвитку». Конференція  відбудеться 11 листопада в Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України за адресою – м. Київ, вул. Трьохсвятительська 4. За результатами проведення конференції планується видання збірника матеріалів тез доповідей. Детальна інформація щодо участі знаходиться у листі-запрошенні. У випадку запровадження в Україні карантинних заходів, конференція відбудеться на базі електронної платформи ZOOM.

З повагою, Оргкомітет Конференції.


Всеукраїнська науково-практична конференція Адміністративне і фінансове право України в умовах сучасних реалій і викликів.


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному науковому полілозі «Парламентаризм в Україні у світлі розвитку Української державності», який присвячено до 30-річчя незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року.  Захід відбудеться 25 листопада в Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України за адресою – м. Київ, вул. Трьохсвятительська 4..За результатами проведення полілогу планується видання збірника матеріалів тез доповідей. Детальна інформація щодо участі знаходиться у листі-запрошенні.

З повагою, Оргкомітет Конференції.


Парламентаризм України у світлі розвитку Української державності проблеми теорії і практики.


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Зобов‘язальні  відносини в аспекті рекодифікації Цивільного кодексу України: перспективи правового регулювання». Конференція відбудеться 22 листопада 2021 року в онлайн форматі на платформі ZOOM. За результатами роботи конференції планується видання збірника матеріалів тез доповідей.

З повагою, Оргкомітет Конференції.


Зобов‘язальні  відносини в аспекті рекодифікації Цивільного кодексу України перспективи правового регулювання.


G Analytics
сайт создан компанией