Актуальна інформація

Рада молодих вчених Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, за підтримки керівництва Інституту та його відділів, ініціювала та реалізувала проект «ПОДАРУЙ КНИГУ ЮРИДИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТУ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У М. ВІННИЦЯ».

У зв’язку з проведенням антитерористичної операції на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей університет перенесений до м. Вінниця. На жаль, бібліотечний фонд залишився у м. Донецьк, тому науковці Інституту вирішили допомогти частково відновити юридичну бібліотеку.

Завдяки цьому проекту до бібліотеки юридичного факультету Донецького національного університету було передано понад 700 одиниць друкованих наукових праць юридичної тематики, а також низку періодичних видань.

Рада молодих вчених Інституту держави і права ім. В.М. Корецького проект «ПОДАРУЙ КНИГУ ЮРИДИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТУ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У М. ВІННИЦЯ»

Рада молодих вчених Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України проект «ПОДАРУЙ КНИГУ ЮРИДИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТУ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У М. ВІННИЦЯ»

G Analyticsсайт создан компанией