Проведені заходи 2016

20 років Конституції України: суспільство і влада в конституційному процесі23 червня 2016 року у Президент-готелі відбувся Перший Київський конституційний полілог на тему: «20 років Конституції України: суспільство і влада в конституційному процесі». Організаторами полілогу виступили Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Національна академія наук України, Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. Даний захід зібрав науковців та практиків зі всієї України, а також з Польщі, Білорусії, Угорщини.

Модератором  відкриття заходу виступив Олександр Водянніков, LL.M., Національний радник з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні, член Ради з питань судової реформи, консультант Конституційної Комісії.

Детальніше >>


Право і прогрес: складові забезпечення в сучасних умовах19 квітня 2016 року в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України відбулася щорічна міжнародна науково-практична конференція «Право і прогрес: складові забезпечення в сучасних умовах».

У конференції взяли участь провідні вчені-юристи України, представники центральних та вищих органів державної влади, наукової молоді, а також студенти провідних вищих навчальних закладів України. Всі учасники конференції полемічно і, водночас, толерантно обговорили фундаментальні проблеми, пов’язані із забезпеченням прогресивного державно-правового розвитку та тих чинників, що справляють на нього визначальний вплив.

Детальніше >>


G Analytics
сайт создан компанией