Вибори директора
Інституту держави і права імені
В.М. Корецького Національної
академії наук України

Про розмір оплати за надання платних послуг Інститутом держави і права імені В.М. Корецького НАН України
(Наказ № 23 від 29.02.2024 р.)Правила прийому на навчання
до аспірантури та докторантури Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України
в 2024 році

Акуленко В І.
Науково-публіцистичні етюди до портрета професора Володимира Денисова венциклопедичному інтер’єрі до 70-річчя Інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України
(1949–2019)

Євроатлантичний вектор України: національна доповідь./ ред.кол. С.І. Пирожков,І.О.Кресіна, А.І. Кудряченко, Ю.С. Шемшученко та ін.Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України. Київ: Національна академія наук України,2019. 328 с.

Правова позиція щодо статусу Автономної Республіки Крим

Рецензія на Енциклопедію міжнародного права (Том 1)


Бібліометричний профіль інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України у
Google Scholar


Публікації відділу правових проблем політології

Стратегічні пріоритети політико-правового розвитку України в контексті європейської інтеграції: монографія / кол. авт.; за ред. І. О. Кресіної. Київ: Інститут держави і права імені В. М. Корецького; Київ, Норма права, 2024. 858 с.

Стратегічні пріоритети політико-правового розвитку України в контексті європейської інтеграціїКресіна І.О., Кушнарьов І.В. Політична корупція: глобальні виклики і Україна. Київ: Норма права, 2022. 296 с.

Політична корупція: глобальні виклики і УкраїнаСтратегія політико-правового розвитку України до 2030 року: науково-аналітична записка / Кол. авт.; за ред. І. О. Кресіної. Київ: Інститут держави і права імені В. М. Корецького НАН України, 2022. 176 с.

Стратегія політико-правового розвитку України до 2030 року: науково-аналітична запискаПолітика, право і влада в світлі правової політології: монографія / кол. авт.: за ред. І.О. Кресіної. Київ: Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, 2022. 370 с.

Політика, право і влада в світлі правової політології: монографіяПравова політологія. Академічний курс: підручник / Кресіна І.О., Бабкіна О.В., Батанова Н.М., Горбатенко В.П., Дроботун Д.С., Коваленко А.А., Кукуруз О.В., Лавренова К.О., Ротар Н.Ю., Стойко О.М., Тарасюк В.М., Ходаківський М.Д., Явір В.А.; за ред. І.О. Кресіної. Київ: Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, 2021. 480 с.

Правова політологія. Академічний курс: підручникТарасюк В. Застосування інформаційних технологій в умовах гібридної війни: монографія. Київ, 2020. 226 с.

Застосування інформаційних технологій в умовах гібридної війни: монографіяКукуруз О.В. Взаємодія політики і права у процесі суспільної трансформації в Україні та Республіці Польща: монографія. Київ: «ФОП-Подолін І.В.», 2020. 368 с.

Взаємодія політики і права у процесі суспільної трансформації в Україні та Республіці Польща: монографіяВідродження постконфліктних територій: світовий досвід і Україна: наукова записка / Стойко О.М., Кресіна І.О., Кресін О.В. / Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України. Київ: Норма права, 2020. 148 с.

Відродження постконфліктних територій: світовий досвід і Україна: наукова запискаПравова політологія: проблеми концептуалізації та інституціоналізації: монографія / за ред. І.О. Кресіної. Київ: Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, 2019. 288 с.

Правова політологія: проблеми концептуалізації та інституціоналізації: монографіяГорбатенко В. Футурологія і політика: монографія. Київ: Академвидав, 2019. 288 с.

Футурологія і політика: монографіяЯвір В.А. Етнополітична інтеграція та дезінтеграція у сучасному світі: політико-правовий концепт: монографія. Київ: Логос, 2018. 468 с.

Етнополітична інтеграція та дезінтеграція у сучасному світі: політико-правовий концепт: монографіяПравовий вимір державної інформаційної політики України в умовах глобальних викликів: монографія / Кресіна І.О., Горбатенко В.П., Коваленко А.А., Стойко О.М., Явір В.А., Батанова Н.М., Кукуруз О.В., Тарасюк В.М., Ходаківський М.Д. / за ред. І.О. Кресіної. Київ: Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, 2018. 282 с.

Правовий вимір державної інформаційної політики України в умовах глобальних викликів: монографіяПолітико-правові засади миротворчої операції в Донбасі: світовий досвід для України: наукова записка / Кресін О.В. (кер. авт. кол., наук. ред.), Проценко І.М., Савчук К.О., Стойко О.М. Київ: Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, 2018. 243 с.

Політико-правові засади миротворчої операції в Донбасі: світовий досвід для України: наукова запискаЕтнокультурна автономія як інститут забезпечення прав національних меншин: світовий досвід і Україна: наукова записка / Кресіна І.О., Явір В.А., Ходаківський М.Д. Київ: Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, 2018. 120 с.

Етнокультурна автономія як інститут забезпечення прав національних меншин: світовий досвід і Україна: наукова запискаСтаросольський В.Й. Держава і політичне право. Ч. 1. Київ: ВИДАВНИЦТВО ЛОГОС УКРАЇНА, 2017. 592 с.

Старосольський В.Й. Держава і політичне право. Ч. 1.Старосольський В.Й. Держава і політичне право. Ч. 2. Київ: ВИДАВНИЦТВО ЛОГОС УКРАЇНА, 2017. 472 с.

Старосольський В.Й. Держава і політичне право. Ч. 2.Політичні та міжнародно-правові механізми деокупації та відновлення територіальної цілісності держави: світовий досвід і Україна: наукова записка / Кресіна І.О. (керівник авт. кол.), Кресін О.В., Проценко І.М., Савчук К.О., Стойко О.М. Київ: Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, 2017. 132 с.

Політичні та міжнародно-правові механізми деокупації та відновлення територіальної цілісності держави: світовий досвід і Україна: наукова запискаКресіна Ірина Олексіївна: до 65-річчя від дня народження / упорядники: В.А. Явір, О.М. Стойко. Київ: Ін-т держава і права ім. В.М. Корецького НАН України, 2017. 160 с.

Кресіна Ірина Олексіївна: до 65-річчя від дня народженняГорбатенко Володимир Павлович: до 60-річчя від дня народження і 30-ліття науково-педагогічної діяльності / упорядник О.В. Кукуруз; відп. ред. Ю.С. Шемшученко. Київ: ВЦ «Академія», 2017. 144.

Горбатенко Володимир Павлович: до 60-річчя від дня народження і 30-ліття науково-педагогічної діяльностіСтойко О.М. Трансформація політичних інститутів у сучасних перехідних суспільствах: монографія. Київ: Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, 2016. 416 с.

Стойко О.М. Трансформація політичних інститутів у сучасних перехідних суспільствах: монографіяG Analytics
сайт создан компанией