Проходження навчально-педагогічної практики

Оголошення для аспірантів (2017 року вступу)

щодо проходження навчально-педагогічної практики

Згідно з навчальним паном та графіком освітнього процесу навчально-педагогічна практика  проводиться на 4-му році підготовки, тривалість практики - 4 тижні.

Термін проходження практики з 1 листопада  по 30 листопада 2020 р.

Базою практики  в 2020 р. визначено факультет політології та права Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Аспіранти можуть самостійно підбирати  для  себе місце проходження практики за умови надання листа-згоди (до 20 жовтня 2020 р.) про проходження практики з бази практики (закладу вищої освіти). З базами практики укладаються договори про співробітництво.

Аспірант, який працює у  закладах вищої освіти за трудовою угодою, на підставі наданої довідки з місця роботи та копії картки обліку навантаження викладача, звільняються від проходження навчально-педагогічної практики (дану інформацію аспірант повинен надати до 20 жовтня 2020 р.). Захист практики для цієї категорії аспірантів проходить на загальних підставах на основі наданої звітної документації (плану-конспекту лекції, семінарського (практичного) заняття характеристики керівника факультету (кафедри) ЗВО, в якому працює аспірант-викладач за трудовою угодою)  у визначений час.

У разі проходження практики в інших ЗВО або роботи за трудовою угодою у ЗВО прохання повідомити заздалегідь за тел.: 278-81-27

Інструктаж щодо проходження навчально-педагогічної практики призначено на 28 жовтня 2020 р. на 15 год.

G Analytics
сайт создан компанией