Розклад вступних випробувань до аспірантури Інституту

ІНСТИТУТ ДЕРЖАВИ І  ПРАВА  ІМ. В.М. КОРЕЦЬКОГО
НАЦІОНАЛЬНОЇ  АКАДЕМІЇ  НАУК   УКРАЇНИ

ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Приймальної комісії Інституту
держави і права ім. В.М. Корецького
НАН України, академік
____________   Ю.С. Шемшученко
«_____»__________________2019 р.

РОЗКЛАД
ВСТУПНИХ   ІСПИТІВ  ДО  АСПІРАНТУРИ  ІНСТИТУТУ У 2019 РОЦІ
для здобуття ступеня доктора філософії

Вступні іспити Група** Дата Час, місце Комісія
Іноземна мова
Всі групи 01.10.2019 о 10 год. Центр наукових досліджень та викладання іноземних мов НАНУ
Додатковий вступний іспит для вступників*
на спеціальність 081-Право
08.10.2019 о 12 год.  каб.218 комісія №1
Вступний іспит зі спеціальності 081 - Право Група 1 10.10.2019 о 15 год. каб.218 комісія №1
Оніщенко Н.М.
Пархоменко Н.М.
Тарахонич Т.І.
Група 2 10.10.2019 о 15 год. каб.204 комісія №2
Костенко О.М.
Кваша О.О.
Кубальський В.Н.
Група 3 10.10.2019 о 15 год. каб.207 комісія №4
Скрипнюк О.В. Антонов В.О.
Омельченко Н.Л.
Група 4 10.10.2019 о 15 год. каб.216 комісія №6
Тимченко Г.П.
Сімутіна Я.В.
Венецька М.В.
Група 5 10.10.2019 о 15 год. каб.225 комісія №3
Андрійко О.Ф.
Ісаєва Н. К.
Кисіль Л.Є.
Вступний іспит зі спеціальності
293 - Міжнародне право
Група 6 10.10.2019 о 15 год. каб.213 комісія №7
Денисов В.Н.
Кресін О.В.
Савчук К.О.

* Додатковий вступний іспит для осіб, які вступають до аспірантури з іншої галузі знань (спеціальності),  ніж та, яка зазначена в дипломі.

Відповідальний секретар
Приймальної комісії Інституту, д.ю.н., проф.
О.В. Батанов

 

Список вступників, які допущені до вступних випробувань
до аспірантури Інституту держави і права
ім. В.М. Корецького НАН України у 2019 році
для здобуття ступеня доктора філософії

Додатковий вступний іспит складають:

Спеціальність 081 - Право

  1. Крайня Богдана Ігорівна

Вступний іспит зі спеціальності:
Група 1
Спеціальність 081 - Право

  1. Варакута Ірина Олександрівна
  2. Клижко Олександра Віталіївна
  3. Крайня Богдана Ігорівна
  4. Мнацаканян Сюзанна Артурівна
  5. Суслова Ірина Миколаївна

Група 2
Спеціальність 081 - Право

  1. Довженко Ярослава Миколаївна
  2. Кривопускова Катерина Леонідівна
  3. Павлишин Павло Олегович
  4. Товстенко Владислав Олегович
  5. Усенко Юлія Анатоліївна

Група 3
Спеціальність 081 - Право

  1. Коваленко Юлія Олександрівна

Група 4
Спеціальність 081 - Право

  1. Волошинович Олег Петрович
  2. Гужвій Наталія Миколаївна
  3. Соколова Вікторія Вячеславівна
  4. Ходаківський Максим Петрович

Група 5
Спеціальність 081 - Право

  1. Бєлощук Катерина Олександрівна

Група 6
Спеціальність 293 - Міжнародне право

  1. Кормушина Оксана Павлівна
  2. Петренко Анатолій Анатолійович
  3. Ступницька Наталія Анатоліївна
  4. Зайцева Олена Володимирівна

Відповідальний секретар
Приймальної комісії Інституту, д.ю.н., проф.
О.В. Батанов

G Analytics
сайт создан компанией