Вибори директора
Інституту держави і права імені
В.М. Корецького Національної
академії наук України

Про розмір оплати за надання платних послуг Інститутом держави і права імені В.М. Корецького НАН України
(Наказ № 23 від 29.02.2024 р.)


Правила прийому на навчання
до аспірантури та докторантури Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України
в 2024 році


Акуленко В І.
Науково-публіцистичні етюди до портрета професора Володимира Денисова венциклопедичному інтер’єрі до 70-річчя Інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України
(1949–2019)

Євроатлантичний вектор України: національна доповідь./ ред.кол. С.І. Пирожков,І.О.Кресіна, А.І. Кудряченко, Ю.С. Шемшученко та ін.Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України. Київ: Національна академія наук України,2019. 328 с.

Правова позиція щодо статусу Автономної Республіки Крим

Рецензія на Енциклопедію міжнародного права (Том 1)


Бібліометричний профіль інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України у
Google Scholar






Протидія міжнародному тероризму і організованій злочинності

Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України


Служба безпеки України

Протидія міжнародному тероризму і організованній злочинності29 жовтня 2015 року відділом проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України спільно зі Службою безпеки України та за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні було проведено «Круглий стіл» на тему «ПРОТИДІЯ МІЖНАРОДНОМУ ТЕРОРИЗМУ І ОРГАНІЗОВАНІЙ ЗЛОЧИННОСТІ: СУЧАСНІ ЦИВІЛІЗАЦІЙНІ ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ».

В Україні сьогодні немає більшої небезпеки, аніж терористична діяльність у формі злочинних організацій. Цей різновид злочинності зовсім нещодавно набув значного поширення в Україні. До початку 2014 року Україна не стикалася із проблемою терористичної діяльності й вважалася однією з країн із найменшим ризиком у цій сфері. Однак сьогодні поєднання міжнародного тероризму та організованої злочинності становить загрозу самому існуванню української держави. Якщо за весь 2013 рік правоохоронними органами обліковано лише 1 кримінальне провадження за фактом створення терористичної організації, то у 2014 році – 478, а  за 8 місяців 2015 року – 543.

У роботі «круглого столу» взяли участь як співробітники Інституту держави і права, Служби безпеки України, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, так і провідні вчені та фахівці Національної академії прокуратури України, Національної академії внутрішніх справ, Науково-експертного управління ВССУ з розгляду цивільних і кримінальних справ, Інституту служби зовнішньої розвідки України, Національної академії Служби безпеки України, Інституту законодавства Верховної Ради України, ВНЗ «Національна академія управління», Луганського державного університету внутрішніх справ.

Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України

<< Назад

G Analytics
сайт создан компанией