Вибори директора
Інституту держави і права імені
В.М. Корецького Національної
академії наук України

Про розмір оплати за надання платних послуг Інститутом держави і права імені В.М. Корецького НАН України
(Наказ № 23 від 29.02.2024 р.)Правила прийому на навчання
до аспірантури та докторантури Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України
в 2024 році

Акуленко В І.
Науково-публіцистичні етюди до портрета професора Володимира Денисова венциклопедичному інтер’єрі до 70-річчя Інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України
(1949–2019)

Євроатлантичний вектор України: національна доповідь./ ред.кол. С.І. Пирожков,І.О.Кресіна, А.І. Кудряченко, Ю.С. Шемшученко та ін.Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України. Київ: Національна академія наук України,2019. 328 с.

Правова позиція щодо статусу Автономної Республіки Крим

Рецензія на Енциклопедію міжнародного права (Том 1)


Бібліометричний профіль інституту держави і права імені
В.М. Корецького НАН України у
Google Scholar


Поліводський Олександр Анатолійлвич

ПОЛІВОДСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙЛВИЧ (нар. 09.10.1973 року, м. Жмеринка Вінницької обл.) – кандидат юридичних наук, доцент, науковий співробітник відділу проблем аграрного, земельного та екологічного права.

Поліводськиий О.А. закінчив юридичний факультет Ужгородського державного університету (нині – Ужгородський національний університет), а з 1996 по 1999 року навчався у аспірантурі Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. Олександр є автором більш ніж 70-ти публікацій у академічній пресі та професійних виданнях, входить до Ради науково-правових експертиз Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. З 2000 по 2015 р. О.А.Поліводський на кафедрі галузевих правових наук викладав курси «Земельне право», «Використання земель у підприємницькій діяльності», «Договірне право» та «Біржове право» у Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія».

Поліводський О.А.  є адвокатом, партнером Правничої Фірми «Софія», входить до TOP-100 кращих юристів України за версією видання «Юридична газета» за підсумками 2012-2013 рр., 2014-215 рр. та рекомендований у практиці «Аграрне та земельне право» рядом міжнародних та національних рейтингів, неодноразово запрошувався у якості юридичного радника для міжнародних організацій таких як МФК (IFC), Світовий Банк (WB), Європейська комісія, ЄБРР тощо.

Олександр є Заступником Голови Комітету підприємців АПК при ТПП України, членом Правління Асоціації правників України, юридичним радником ряду громадських організацій та асоціацій аграрної сфери.

G Analytics
сайт создан компанией