Поліводський Олександр Анатолійлвич

ПОЛІВОДСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙЛВИЧ (нар. 09.10.1973 року, м. Жмеринка Вінницької обл.) – кандидат юридичних наук, доцент, науковий співробітник відділу проблем аграрного, земельного та екологічного права.

Поліводськиий О.А. закінчив юридичний факультет Ужгородського державного університету (нині – Ужгородський національний університет), а з 1996 по 1999 року навчався у аспірантурі Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. Олександр є автором більш ніж 70-ти публікацій у академічній пресі та професійних виданнях, входить до Ради науково-правових експертиз Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. З 2000 по 2015 р. О.А.Поліводський на кафедрі галузевих правових наук викладав курси «Земельне право», «Використання земель у підприємницькій діяльності», «Договірне право» та «Біржове право» у Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія».

Поліводський О.А.  є адвокатом, партнером Правничої Фірми «Софія», входить до TOP-100 кращих юристів України за версією видання «Юридична газета» за підсумками 2012-2013 рр., 2014-215 рр. та рекомендований у практиці «Аграрне та земельне право» рядом міжнародних та національних рейтингів, неодноразово запрошувався у якості юридичного радника для міжнародних організацій таких як МФК (IFC), Світовий Банк (WB), Європейська комісія, ЄБРР тощо.

Олександр є Заступником Голови Комітету підприємців АПК при ТПП України, членом Правління Асоціації правників України, юридичним радником ряду громадських організацій та асоціацій аграрної сфери.

G Analytics
сайт создан компанией